Berlin Love Parade 2003

Myśleliśmy o tym juz wcześniej, klamka zapadła jedziemy autobusem z pod Pałacu Kultury wraz z trzydziestoma innymi młodymi osobami na szaloną imprezę w samym centrum Berlina.

Love Parade jest juz chyba znane na całym świecie, na miejscu spotykamy dziesiątki tysięcy młodzieży kochającej muzykę i dobrą zabawę i nie tylko pedałów i innych wykolejeńców tylko normalnych ludzi którzy gdy tu się znajda nie koniecznie zdradzają swoje żony czy dziewczyny a po prostu miło spędzają czas. Ogrom imprezy jest wprost nie wyobrażalny, z pod Bramy Branderburskiej zabytkowej budowli, charakterystycznego miejsca, symbolu pokoju i miłości rusza 12 ciężarówek z platformami na których rozstawiony jest sprzęt grający i disc jockey wraz z roznegliżowanymi modelkami promują konkretne Berlińskie kluby.

 

Z drugiego końca rusza kolejnych 12 tirów które po kilku godzinach spotykają sie pod złotym aniołem gdzie U2 nakręciło wideoklip Stay i tu główny Dj zabawia wszystkich przybyłych. Wieczorem wszyscy rozchodzą się do klubów żeby kontynuować zabawę do białego rana. My jednak robimy zbiórkę pod wieżą telewizyjna i juz w nocy ruszamy w drogę powrotną do Polski 

Komentowanie jest wyłączone